niebieskie spodnie jeansy
Tak to
robimy

Koloryzacja natryskowa tkanin

Oferujemy koloryzację natryskową tkanin różnego typu. Współpracujemy z firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw z Łodzi i okolic.

Wśród naszych usług znajdą Państwo m.in.:

  • koloryzację natryskową tkanin naturalnych i syntetycznych,
  • koloryzację odzieży,
  • koloryzację tapicerek oraz innych materiałowych elementów mebli i wyposażenia,
  • koloryzację pozostałych wyrobów materiałowych.

Korzystamy jedynie z najlepszej jakości farb do tkanin, dzięki którym farbowane tkaniny wyróżniają się nie tylko intensywnym, żywym kolorem, ale są także odporne na wypłukiwanie się pigmentu. Dzięki dużemu doświadczeniu w koloryzacji natryskowej tkanin możemy zagwarantować doskonałą jakość farbowania, bez zacieków i plam.

Zapraszamy do kontaktu! Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

Koloryzacja natryskowa tkanin obiciowych

Koloryzacja natryskowa tkanin obiciowych stanowi świetny sposób na odświeżenie tapicerki mebla bez konieczności wymiany materiału. To doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców pragnących zmienić wygląd mebli biurowych niewielkim kosztem.

Firma Bilo z Łodzi oferuje profesjonalną koloryzację natryskową tkanin różnego typu. Farbujemy zarówno materiały naturalne, jak i tkaniny syntetyczne. Dzięki nowoczesnym pistoletom natryskowym i barwnikom doskonałej jakości możemy zagwarantować usługi koloryzacji na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do współpracy wszystkich przedsiębiorców poszukujących sprawdzonych usług koloryzacji natryskowej tkanin. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.