<

Uszlachetnianie i bielenie tkanin – kontakt

Farbiarnia w Pabianicach koło Łodzi

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na pytania związane z zakresem naszej działalności.

Jako przedsiębiorstwo posiadające blisko 30-letnie doświadczenie w uszlachetnianiu wyrobów gotowych możemy zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość i szeroki wachlarz usług.

Specjalizujemy się między innymi w wybielaniu, farbowaniu tkanin, w tym między innymi poliamidu i wiskozy, a także dzianin i innych materiałów. Świadczymy także usługi obejmujące dekatyzację wyrobów jeansowych. Wykonujemy również piaskowanie oraz inne obróbki wykończeniowe i uszlachetnianie wyrobów gotowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

„BILO” DEKATYZACJA USZLACHETNIANIE TKANIN S.C. Daniel Lorentowicz, Mariusz Lorentowicz

ul. Bohaterów 5

95-200 Pabianice

Telefon: + 48 (42) 215 38 37

Fax: + 48 (42) 239 43 53

Tel. kom.: + 48 600 181 631, + 48 602 344 553

biuro@bilo.pl

bilo.pl

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.bilo.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "BILO" DEKATYZACJA USZLACHETNIANIE TKANIN S.C. Daniel Lorentowicz, Mariusz Lorentowicz, Bohaterów 5 95-200 Pabianice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bilo.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny