dziewczyna podczas skoku
Tak to
robimy

Pranie wodne

Przez lata działalności w branży zyskaliśmy doświadczenie w pracy z różnymi rodzajami tkanin. Poznaliśmy również wiele technik pracy z nimi, dzięki czemu możemy zaoferowani Państwu także usługę prania wodnego.

To klasyczna technika oczyszczania, która stanowić może jeden z etapów procesu wykończenia tekstyliów. W BILO jest dostępna również jako osobna usługa skierowana do klientów, którzy chcą odpowiednio przygotować tkaniny do dalszej obróbki. Pranie wodne wykorzystują także kontrahenci posiadający gotową odzież, która nie została jednak wcześniej zabezpieczona poprzez proces dekatyzacji lub inną technologię, która zapobiega „zmniejszeniu” ubrań w czasie procesu klasycznego prania.

Do każdego tego typu zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Dobieramy odpowiednią metodę, która pozwoli nam osiągnąć efekt, jakiego oczekuje klient. W asortymencie mamy zarówno pranie enzymatyczne, jak i zmiękczające oraz ekologiczne. Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ prania powinien zostać zastosowany w przypadku posiadanych tkanin lub wyrobów gotowych, prosimy o kontakt. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie zarówno klientom z Łodzi, jak i okolic. podchodzimy w sposób indywidualny. Dobieramy odpowiednią metodę, która pozwoli nam osiągnąć efekt, jakiego oczekuje klient. W asortymencie mamy zarówno pranie enzymatyczne, jak i zmiękczające oraz ekologiczne. Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ prania powinien zostać zastosowany w przypadku posiadanych tkanin lub wyrobów gotowych, prosimy o kontakt. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie zarówno klientom z Łodzi, jak i okolic.